BLOOM- Uw thuis in 't Stad
Eendrachtstraat 29, 2000 Antwerpen (2000)
—
Ref. BLOOM Antwerpen 2000
Propriété
3 chambres
1 salle de bain
Année de construction 2026
144m² surface habitable
144m² surface du sol
BLOOM bestaat uit 15 instapklare nieuwbouwwoningen, ontworpen voor hoe je vandaag leeft & morgen wil groeien.
Met 3/4 slaapkamers krijg je meteen flexibiliteit. Een extra kamer als bureau, kinderkamer of hobbyruimte is zeker een troef.
De woonoppervlaktes van 144 tot 151m² zijn efficiënt benut.
De woningen zijn 100% afgewerkt. Vloeren, keuken, badkamer.. tot en met de schilderwerken.
Met een E-peil 10 of lager woon je hier zeer energiezuinig: lagere maandlasten & minder afhankelijkheid van stijgende energieprijzen.
Per woning is er een privé terras en er is ook aangelegde collectieve tuin waar rust, groen & ruimte samenkomen. Je hebt dus altijd je eigen plek buiten!
Dankzij jouw privé parkeerplaats kan je altijd je auto makkelijk kwijt.
Je zit in de Damwijk, een buurt in volle ontwikkeling. Vandaag al levendig, morgen nog sterker. Dichtbij alles wat je nodig hebt.
Ook als investering is BLOOM een goed idee. Antwerpen blijft een zeer sterke vastgoedmarkt.
Prijzen vanaf €495.000 tot €525.000 excl BTW & kosten.
Het VERLAAGD BTW-tarief van 6% op de gehele aankoopprijs is mogelijk!
Troeven BLOOM:
- E-peil 10
- zonnepanelen & warmtepomp
- vloerverwarming/koeling
- 3-4 slaapkamers
- tuin & privé parking
- 6% BTW mogelijk op het ganse bedrag!
Meer info? 011/59 19 93 - b.jeral@groepdethier.be - https://groepdethier.be/woonprojecten/aanbod/bloom-antwerpen
De woonoppervlaktes van 144 tot 151m² zijn efficiënt benut.
Prijzen vanaf €495.000 tot €525.000 excl BTW & kosten.
Troeven BLOOM:
- E-peil 10
- zonnepanelen & warmtepomp
- vloerverwarming/koeling
- 3-4 slaapkamers
- tuin & privé parking
- 6% BTW mogelijk op het ganse bedrag!
Proposition financière de nos professionnels
| Loyer par mois | € 1600 |
| Contribution propre (20% arrondi du total) | € 122.000 |
Localisation
| Type de maison | Propriété |
| Chambres à coucher | 3 |
| Salles de bains | 1 |
| Année de construction | 2026 |
| Surface habitable | 144m² |
| Surface du sol | 144m² |
| Désignation urbaine | Autre |
| Permis de construire | Oui |
| Permis de lotissement | Non communiqué |
| Assignation à comparaître | Non |
| Rechterlijke beslissing | Non communiqué |
| Préemption | Non communiqué |